Romet – popularna marka rowerowa

2015-10-06 02:02:10
Romet – popularna marka rowerowa

Rower to popularny środek transportu, wybierany przez osoby w każdym wieku. Jako jeden ze sposobów przemieszczenia się jest ekologiczny, tani w utrzymaniu oraz pomaga zachować dobrą kondycję. Warto kupić sprawdzony, markowy rower.

Marka to synonim wysokiej jakości i solidności oraz zaufania. Wyróżniamy marki zagraniczne i krajowe. Jedną z popularnych polskich marek jest Romet.

Wartościowa marka

Romet to legendarna marka, znana na polskim rynku od 1948 roku. Grupa Arkus & Romet, która została założona w 1991 roku jako niewielka firma, ma coraz większą popularność i jest aktualnie liderem w sprzedaży jednośladów w Polsce oraz znanym producentem rowerów, skuterów, motorowerów i motocykli. Ma silną pozycję w branży rowerowej i motoryzacyjnej także na rynku europejskim.

Obecnie firma to nowoczesne fabryki rowerowe, skuterów i motocykli Romet Motors, centra logistyczne, lakiernie proszkowe, linie testowe, zaplecze projektowe i autoryzowane serwisy. Grupa Arkus & Romet nieustannie doskonali produkty, wyznaczając jednocześnie standardy. Łączy innowacje z wysoką jakością za rozsądną cenę. Posiada różnorodną ofertę rowerów: trekkingowe, wyczynowe, miejskie, MTB, szosowe, dziecięce i elektryczne. Współpracuje ze znanymi producentami sprzętu, np. z Shimano – jednym z największych dystrybutorów części rowerowych na świecie.

Romet to synonim jakości, bezpieczeństwa, ergonomii, niezawodności i modnego designu, co przekłada się na wyniki sprzedażowe oraz docenienie marki nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach europejskich. Produkty marki Romet są dostępne, np. w Hiszpanii, Szwecji, Belgii, Austrii, Anglii i w Niemczech.

Romet posiada własny Romet Racine Team. Jego uczestnicy jeżdżą z pasją. Jazda rowerem to dla nich sposób na pokonywanie słabości, spełnienie i wolność. Do Romet Teamu należą osoby związane ze sportem, a jego skład się ciągle zmienia i rozszerza.

Sklep rowerowy

Wiele sklepów stacjonarnych i internetowych zajmuje się sprzedażą znanych marek. Warto zapoznać się z ich ofertą, żeby porównać proponowane produkty. Niektóre sklepy specjalizują się tylko w sprzedawaniu rowerów i części rowerowych. Dzięki temu mają doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą doradzić w wyborze odpowiedniego roweru i najlepszych części. Dobrze, jak taki sklep posiada dodatkowo serwis, gdzie można naprawić, wyregulować i zmodyfikować sprzęt rowerowy oraz współpracuje ze znanymi producentami. Sklep, w którym planujemy kupić rower lub części zamienne powinien być prowadzony przez osoby, dla których rowery są pasją. Świadczy o tym wykwalifikowany zespół oraz posiadanie własnego teamu rowerowego, który mają znane marki.

Jest wiele znanych marek, które wzbudzają zaufanie klientów. Wśród nich są polskie: Romet, Mbike, Kross i Unibike. Romet to propozycja dla każdego, kto ceni, jakość, stabilność i bezpieczeństwo w rozsądnej cenie. To okazja do zakupu solidnego roweru znanej i cenionej marki w Polsce i na świecie. Jednoślady tej marki można zamówić w sklepie T-Bike, który ma również stacjonarny sklep na warszawskim Ursynowie. Tego, jak i innych sklepów można szukać wpisując np. hasło "rower Romet Warszawa". Warto jednak pamiętać, że T-Bike oferuje także wysokiej jakości usługi serwisowe. Dlatego, jeśli zależy ci na sklepie, który też fachowo zajmie się naprawą twojego roweru, to wybierz właśnie T-Bike.

 

Tagi: